ХАРЬКОВСКИЕ ВЕСТИ
Портал: объявления полезности справочная каталог веб-камеры


Украинская Баннерная Сеть

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ   ВЕСТИ (главное)   СТАТЬИ  

Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження

12 червня 2019 року відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»

Фаворити року оголошені на XV церемонії нагородження

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

1 этап определения Фаворитов – 2018: получайте подарки за голосование

Вскоре завершится голосование, определяющее «Фаворитов Года – 2017»

«Фаворити Успіху» оголошені на XIV церемонії нагородження

«Фавориты Успеха» опубликовали рейтинги потребительских предпочтений 2016 года

На XIII церемонии награждения объявлены «Фавориты Успеха»

Победители рейтинга «Фавориты Успеха – 2015» будут награждены 19 мая

Завершается 1 этап определения Фаворитов Успеха – 2016

Переможці конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» оголошені на XII церемонії нагородження!

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 12-й церемонии награждения!

Выбери своих Фаворитов и гарантированно получи приз

Вскоре завершится народное голосование за «Фаворитов Успеха – 2014»

Идёт завершающий этап определения «Фаворитов Успеха – 2014»!

Трансляция The International IV - в Харькове

Объявлены победители конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 11-ой церемонии награждения!

“Зеркальце жизни”. Александр Ковалев.

Все пресс-релизы

XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»

12 червня 2019 року в івент-холі Freedom (Київ) відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху». Переможці рейтингу, найкращі і найрекомендованіші бренди України, були визначені в ході масштабного дослідження споживчих уподобань, яке проходило протягом усього минулого 2018 року.

Всі результати дослідження були опубліковані у вигляді рейтингів на сайті рейтингу «Фаворити Успіху», на www.FAVOR.com.ua. У масштабному опитуванні громадської думки, яке тривало протягом усього 2018 року з січня по грудень, свій вибір найкращих товарв або послуги вказали понад 40 тисяч жителів України. Рейтинги відображають рівень довіри до гравців ринку в понад 600 категоріях ринку народного споживання. Цифри та факти про дослідження.

На 16-й церемонії нагородження Фаворитів року будуть вручені нагороди більше сотні торговим маркам товарів та послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також юним зіркам українського шоу-бізнесу. Крім отримання почесного трофея переможці отримають право на використання знаку «Фаворит Успіху – 2018» у своїй рекламі та в маркуванні. Медаль «Фаворит Успіху» має в Україні 16-річну історію. Для маркетологів вона є потужним рекомендаційним імперативом – інструментом для позиціонування бренду в статусі лідера ринку. Для покупців — стала надійним орієнтиром найкращого вибору, помічником у виборі найкращого, найбільш якісного і рекомендованого товару / послуги з безлічі варіантів пропозицій.

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, кліматичної та побутової техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торгових і розважальних столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно ж, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

У шоу-програмі заходу виступлять нові зірки української сцени, переможниці рейтингу в блоці номінацій «шоу-бізнес»: співачки Illaria і Tayanna, юні таланти сестри Ніна і Василіса Бойкови, групи Selfy і COCOS.

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко«При вивченні споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію, кожну ринкову нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, і є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкраще з них. Значить можна на підставі численних відгуків та рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку в більш 600 ніж категорій товарів і послуг були зафіксовані станом на кінець минулого року і опубліковані у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої своєї присутності в даному рейтингу. Респонденти самостійно формують список учасників, рекомендуючи свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Це некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні у кожній з шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого вибору.»

В даний час триває голосування за кращі торгові марки вже нинішнього, 2019 року. Кожен бажаючий може підтримати на сайті рейтингу своїх персональних Фаворитів. Найбільш активні респонденти отримують безкоштовні запрошення на шоу нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху і своїми очима побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили нагороду завдяки народному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

Довідка

Конкурс «Фаворити Успіху» щорічно з 2003 року вивчає суспільні уподобання з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і рекомендованих торгових марок товарів та послуг, столичних закладів, а також найбільш яскравих нових талантів шоу-бізнесу.

До об’єктивності більшості рейтингів в України прийнято ставиться скептично, і для цього у людей є підстави. Самий красномовний показник об’єктивності рейтингу «Фаворитів Успіху» — це факт проходження подвійного аудиту результатів дослідження з боку авторитетних маркетингових дослідницьких компаній КМІС і InMind, які проводять ретельний аудит результатів і підтверджують повну відповідність дослідження заявленої методикою.

А без формальностей, 3 факти про Фаворитів Успіху:

  1. Рейтинг є некомерційним, в ньому відсутній механізм заявок на участь. У рейтингу беруть участь всі гравці ринку без винятку, в тому числі й не зацікавлені в участі у ньому.
  2. Результати дослідження завжди публічні та загальнодоступні на всіх етапах. Ними можна абсолютно вільно скористатися з будь-якою метою і без дозволу організаторів (хоча бажано з посиланням на дослідження, на джерело даних).
  3. Всі учасники професійних журі представлені індивідуально та поіменно. Це справжні люди, діючі галузеві спеціалісти, які вказують свої реальні рекомендації найкращого вибору і які своїм чесним іменем гарантують об’єктивну і не ангажовану оцінку учасників.

В Інтернет-опитуванні конкурсу може взяти участь кожен бажаючий. Ви також можете підтримати своїх персональних Фаворитів і дати власні рекомендації щодо найкращого вибору на FAVOR.com.ua.