ХАРЬКОВСКИЕ ВЕСТИ
Портал: объявления полезности справочная каталог веб-камеры


Украинская Баннерная Сеть

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ   ВЕСТИ (главное)   СТАТЬИ  

Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження

12 червня 2019 року відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»

Фаворити року оголошені на XV церемонії нагородження

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

1 этап определения Фаворитов – 2018: получайте подарки за голосование

Вскоре завершится голосование, определяющее «Фаворитов Года – 2017»

«Фаворити Успіху» оголошені на XIV церемонії нагородження

«Фавориты Успеха» опубликовали рейтинги потребительских предпочтений 2016 года

На XIII церемонии награждения объявлены «Фавориты Успеха»

Победители рейтинга «Фавориты Успеха – 2015» будут награждены 19 мая

Завершается 1 этап определения Фаворитов Успеха – 2016

Переможці конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» оголошені на XII церемонії нагородження!

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 12-й церемонии награждения!

Выбери своих Фаворитов и гарантированно получи приз

Вскоре завершится народное голосование за «Фаворитов Успеха – 2014»

Идёт завершающий этап определения «Фаворитов Успеха – 2014»!

Трансляция The International IV - в Харькове

Объявлены победители конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 11-ой церемонии награждения!

“Зеркальце жизни”. Александр Ковалев.

Все пресс-релизы

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

  29 травня 2018 року в івент-холі FreeДом відбудеться XV урочиста церемонія нагородження   переможців українського рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2017»

  Афіша церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2017»   На 15-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і   послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі   «Фаворит Успіху – 2017» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських   уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах   діяльності.

  Дослідження суспільних уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у   589 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад   39 тисяч респондентів з усіх регіонів України (див. цифри і факти про дослідження).

  Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів,   косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам автотоварів   і будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торговельним і розважальним столичним закладам,   засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

  Ведучий шоу-програми нагородження — Павло Костіцин.

  Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і Фаворитів року — за електропоштою [email protected] і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

  Медаль «Фаворит Успіху – 2017», оберт на чвертьМаркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в   Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс   намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь   товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й   найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і   прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір   для покупця.»

  Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької   компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).   Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх   589 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

 
  «Рейтинги відкриті публіці, а переможці, №1 у своїх категоріях очевидні у кожній з   6 сотень номінації. Але на майбутній церемонії ми будемо гаряче аплодувати   найкращим з найкращих, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів,   але й побажав поділитися своїм тріумфом»  

  Організатори з гордістю відзначають, що в відміну від ряду подібних заходів, рейтинги   «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців   ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в   промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

  «Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і   послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував   керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Це   некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні   у кожній з шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати   і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і   довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким   чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус   торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого   вибору.»

  Для акредитації ЗМІ: [email protected], тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

 
     Довідка  
 
    IdeaКонкурс     торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою     визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і     послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який     складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх     етапах. У рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на     ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.  
 

    Слайд-шоу Переможці конкурсу визначаються в     результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих     спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і  відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті, на FAVOR.com.ua.  

 

    Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний     захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів,     масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та     в Інтернеті.