ХАРЬКОВСКИЕ ВЕСТИ
Портал: объявления полезности справочная каталог веб-камеры


Украинская Баннерная Сеть

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ   ВЕСТИ (главное)   СТАТЬИ  

Фаворити року оголошені на XV церемонії нагородження

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

1 этап определения Фаворитов – 2018: получайте подарки за голосование

Вскоре завершится голосование, определяющее «Фаворитов Года – 2017»

«Фаворити Успіху» оголошені на XIV церемонії нагородження

«Фавориты Успеха» опубликовали рейтинги потребительских предпочтений 2016 года

На XIII церемонии награждения объявлены «Фавориты Успеха»

Победители рейтинга «Фавориты Успеха – 2015» будут награждены 19 мая

Завершается 1 этап определения Фаворитов Успеха – 2016

Переможці конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» оголошені на XII церемонії нагородження!

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 12-й церемонии награждения!

Выбери своих Фаворитов и гарантированно получи приз

Вскоре завершится народное голосование за «Фаворитов Успеха – 2014»

Идёт завершающий этап определения «Фаворитов Успеха – 2014»!

Трансляция The International IV - в Харькове

Объявлены победители конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 11-ой церемонии награждения!

“Зеркальце жизни”. Александр Ковалев.

Стартовал новый цикл определения Фаворитов Украины 2014 года

Пресс-релиз Международного академического рейтинга «Золотая Фортуна»

Все пресс-релизы

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

  29 травня 2018 року в івент-холі FreeДом відбудеться XV урочиста церемонія нагородження   переможців українського рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2017»

  Афіша церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2017»   На 15-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і   послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі   «Фаворит Успіху – 2017» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських   уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах   діяльності.

  Дослідження суспільних уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у   589 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад   39 тисяч респондентів з усіх регіонів України (див. цифри і факти про дослідження).

  Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів,   косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам автотоварів   і будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торговельним і розважальним столичним закладам,   засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

  Ведучий шоу-програми нагородження — Павло Костіцин.

  Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і Фаворитів року — за електропоштою awarding2017@favor.com.ua і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

  Медаль «Фаворит Успіху – 2017», оберт на чвертьМаркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в   Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс   намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь   товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й   найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і   прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір   для покупця.»

  Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької   компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).   Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх   589 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

 
  «Рейтинги відкриті публіці, а переможці, №1 у своїх категоріях очевидні у кожній з   6 сотень номінації. Але на майбутній церемонії ми будемо гаряче аплодувати   найкращим з найкращих, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів,   але й побажав поділитися своїм тріумфом»  

  Організатори з гордістю відзначають, що в відміну від ряду подібних заходів, рейтинги   «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців   ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в   промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

  «Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і   послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував   керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Це   некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні   у кожній з шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати   і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і   довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким   чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус   торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого   вибору.»

  Для акредитації ЗМІ: awarding2017@favor.com.ua, тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

 
     Довідка  
 
    IdeaКонкурс     торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою     визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і     послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який     складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх     етапах. У рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на     ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.  
 

    Слайд-шоу Переможці конкурсу визначаються в     результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих     спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і  відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті, на FAVOR.com.ua.  

 

    Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний     захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів,     масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та     в Інтернеті.