ХАРЬКОВСКИЕ ВЕСТИ
Портал: объявления полезности справочная каталог веб-камеры


Украинская Баннерная Сеть

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ   ВЕСТИ (главное)   СТАТЬИ  

Фаворити року оголошені на XV церемонії нагородження

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

1 этап определения Фаворитов – 2018: получайте подарки за голосование

Вскоре завершится голосование, определяющее «Фаворитов Года – 2017»

«Фаворити Успіху» оголошені на XIV церемонії нагородження

«Фавориты Успеха» опубликовали рейтинги потребительских предпочтений 2016 года

На XIII церемонии награждения объявлены «Фавориты Успеха»

Победители рейтинга «Фавориты Успеха – 2015» будут награждены 19 мая

Завершается 1 этап определения Фаворитов Успеха – 2016

Переможці конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» оголошені на XII церемонії нагородження!

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 12-й церемонии награждения!

Выбери своих Фаворитов и гарантированно получи приз

Вскоре завершится народное голосование за «Фаворитов Успеха – 2014»

Идёт завершающий этап определения «Фаворитов Успеха – 2014»!

Трансляция The International IV - в Харькове

Объявлены победители конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 11-ой церемонии награждения!

“Зеркальце жизни”. Александр Ковалев.

Стартовал новый цикл определения Фаворитов Украины 2014 года

Пресс-релиз Международного академического рейтинга «Золотая Фортуна»

Все пресс-релизы

Вибери своїх Фаворитів і гарантовано отримай приз! (не розіграш а роздача призів!)

Логотип конкурсуНезабаром завершиться початковий етап визначення «Фаворитів Успіху – 2015» — найкращих торгових марок України, а також найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу 2015 року.

Нагадаємо, що «Фаворити Успіху» в Україні визначаються за допомогою цілорічного онлайн-голосування, яке проходить в 4 етапи, тривалістю в один річний квартал кожний, і незабаром, менше ніж за 2 тижні, якраз закінчиться перший. Звичайно ж, потім, у другому кварталі з’явиться можливість проголосувати знову з чистого аркуша, проте основа рейтингу який будується на середньому балі отриманому у кожному з 4-ьох річних кварталів, закладається саме зараз. Відповідно, саме зараз підходящий час встигнути внести свою лепту у визнання заслуг і успіху Фаворитів України 2015 року!

Чашка Keep calm and take the best out of life!Для найактивніших учасників голосування, організатори конкурсу підготували спеціальний приз — випущена дуже лімітованим тиражем сувенірна чашка для кави або чаю з написом Keep calm and take THE BEST out of life! (англ. «Зберігай спокій і бери від життя НАЙКРАЩЕ!») — цей сувенір від конкурсу дістанеться тільки тим хто проголосує у не менш як 100 номінаціях, і чий обліковий запис користувача з’явиться на дошці пошани респондентів. Проголосувати в 100 категоріях — насправді досить непросте завдання, яке зажадає трохи часу і натхнення. ;-) Але ті, хто встиг проголосувати в більше сотні категорій раніше — теж вважаються, тому ми вже знаємо імена 40 активних респондентів, які гарантовано отримають приз.

Цей символічний сувенір — наслідування знаменитому британському плакату, випущеному на початку Другої світової війни, який закликав громадян до спокою в непростий для країни час. Keep calm and carry on! — гласив напис на плакаті – зберігайте спокій і займайтеся своєю справою! Зараз наша країна також переживає непростий час, коли звістки з східного фронту, з засідань уряду, валютного ринку, вриваються в наше життя не додаючи нам ні спокою ні нервових клітин.

Проте ми переконані, що спокій і бадьорий настрій необхідно зберігати в будь-якій ситуації, так само як і продовжувати за будь-яких обставин не дивлячись ні на що — брати від життя все тільки найкраще! Ми переконані, що основа благополуччя закладається не тільки на передовій. Свій внесок у благополуччя вносить кожен, хто незважаючи ні на що продовжує займатися своїми повсякденними справами, трудитися, прагнути, любити і здійснювати свої заповітні мрії. So keep calm and take the best out of life!


В даний момент в конкурсі представлені 542 номінації, кожна з яких відповідає певній категорії товарів або послуг українського ринку. Напевно ви зможете вказати свої персональні уподобання в найцікавіших для себе категоріях, зможете впевнено порекомендувати найкращих номінантів і таким чином вказати найкращий вибір!

До речі, паралельно ми готуємося до церемонії нагородження Фаворитів Успіху – 2014, на якій будуть оголошені назви найкращих торгових марок товарів та послуг, які стали нам відомими за результатами дослідження громадських вподобань минулого 2014 року, а також імена найяскравіших зірок української сцени, які посіли 1-е місце в рейтингу завдяки масштабній підтримці своїх шанувальників і просто небайдужих користувачів порталу FAVOR.com.ua. Церемонію буде незабаром анонсовано, тож стежте за нами на Фейсбуці, ВКонтакті та в Твітері.