ХАРЬКОВСКИЕ ВЕСТИ
Портал: объявления полезности справочная каталог веб-камеры


Украинская Баннерная Сеть

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ   ВЕСТИ (главное)   СТАТЬИ  

Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження

12 червня 2019 року відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»

Фаворити року оголошені на XV церемонії нагородження

Анонс: Фаворити року – 2017 будуть нагороджені 29 травня

1 этап определения Фаворитов – 2018: получайте подарки за голосование

Вскоре завершится голосование, определяющее «Фаворитов Года – 2017»

«Фаворити Успіху» оголошені на XIV церемонії нагородження

«Фавориты Успеха» опубликовали рейтинги потребительских предпочтений 2016 года

На XIII церемонии награждения объявлены «Фавориты Успеха»

Победители рейтинга «Фавориты Успеха – 2015» будут награждены 19 мая

Завершается 1 этап определения Фаворитов Успеха – 2016

Переможці конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» оголошені на XII церемонії нагородження!

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 12-й церемонии награждения!

Выбери своих Фаворитов и гарантированно получи приз

Вскоре завершится народное голосование за «Фаворитов Успеха – 2014»

Идёт завершающий этап определения «Фаворитов Успеха – 2014»!

Трансляция The International IV - в Харькове

Объявлены победители конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»

Встречаем «Фаворитов Успеха» на 11-ой церемонии награждения!

“Зеркальце жизни”. Александр Ковалев.

Все пресс-релизы

Вибери своїх Фаворитів і гарантовано отримай приз! (не розіграш а роздача призів!)

Логотип конкурсуНезабаром завершиться початковий етап визначення «Фаворитів Успіху – 2015» — найкращих торгових марок України, а також найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу 2015 року.

Нагадаємо, що «Фаворити Успіху» в Україні визначаються за допомогою цілорічного онлайн-голосування, яке проходить в 4 етапи, тривалістю в один річний квартал кожний, і незабаром, менше ніж за 2 тижні, якраз закінчиться перший. Звичайно ж, потім, у другому кварталі з’явиться можливість проголосувати знову з чистого аркуша, проте основа рейтингу який будується на середньому балі отриманому у кожному з 4-ьох річних кварталів, закладається саме зараз. Відповідно, саме зараз підходящий час встигнути внести свою лепту у визнання заслуг і успіху Фаворитів України 2015 року!

Чашка Keep calm and take the best out of life!Для найактивніших учасників голосування, організатори конкурсу підготували спеціальний приз — випущена дуже лімітованим тиражем сувенірна чашка для кави або чаю з написом Keep calm and take THE BEST out of life! (англ. «Зберігай спокій і бери від життя НАЙКРАЩЕ!») — цей сувенір від конкурсу дістанеться тільки тим хто проголосує у не менш як 100 номінаціях, і чий обліковий запис користувача з’явиться на дошці пошани респондентів. Проголосувати в 100 категоріях — насправді досить непросте завдання, яке зажадає трохи часу і натхнення. ;-) Але ті, хто встиг проголосувати в більше сотні категорій раніше — теж вважаються, тому ми вже знаємо імена 40 активних респондентів, які гарантовано отримають приз.

Цей символічний сувенір — наслідування знаменитому британському плакату, випущеному на початку Другої світової війни, який закликав громадян до спокою в непростий для країни час. Keep calm and carry on! — гласив напис на плакаті – зберігайте спокій і займайтеся своєю справою! Зараз наша країна також переживає непростий час, коли звістки з східного фронту, з засідань уряду, валютного ринку, вриваються в наше життя не додаючи нам ні спокою ні нервових клітин.

Проте ми переконані, що спокій і бадьорий настрій необхідно зберігати в будь-якій ситуації, так само як і продовжувати за будь-яких обставин не дивлячись ні на що — брати від життя все тільки найкраще! Ми переконані, що основа благополуччя закладається не тільки на передовій. Свій внесок у благополуччя вносить кожен, хто незважаючи ні на що продовжує займатися своїми повсякденними справами, трудитися, прагнути, любити і здійснювати свої заповітні мрії. So keep calm and take the best out of life!


В даний момент в конкурсі представлені 542 номінації, кожна з яких відповідає певній категорії товарів або послуг українського ринку. Напевно ви зможете вказати свої персональні уподобання в найцікавіших для себе категоріях, зможете впевнено порекомендувати найкращих номінантів і таким чином вказати найкращий вибір!

До речі, паралельно ми готуємося до церемонії нагородження Фаворитів Успіху – 2014, на якій будуть оголошені назви найкращих торгових марок товарів та послуг, які стали нам відомими за результатами дослідження громадських вподобань минулого 2014 року, а також імена найяскравіших зірок української сцени, які посіли 1-е місце в рейтингу завдяки масштабній підтримці своїх шанувальників і просто небайдужих користувачів порталу FAVOR.com.ua. Церемонію буде незабаром анонсовано, тож стежте за нами на Фейсбуці, ВКонтакті та в Твітері.